Поиск

В уряді розповіли, коли Україна відмовиться від антрацитового вугілля

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик переконує, що через 2-3 роки Україна зможе повністю відмовитися в енергетиці від використання вугілля антрацитової групи.

"Якщо подивитися з того балансу, який ми розглядаємо на цей рік, то не 9,5 млн тон, що нам необхідно, а ми вже близько 6 млн тон тільки використовуємо. Крім того, навіть на сьогоднішньому засіданні уряду розглядається постанова 648, де передбачено зміну блоків з антрацитної групи на газову, і програми, які були прийняті з атомного комплексу в нашій країні, затверджені урядом, по гідроенергетиці дають можливість через 2,5-3 роки повністю відмовитися в енергетиці від використання вугілля антрацитної групи", - інформує він.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман в свою чергу розповів про альтернативні джерела енергетики.

"Ми зупинили падіння видобутку українського газу і вже наростили його видобуток. У 2017 році нашого газу буде ще більше. Ми фактично наростили можливості атомної енергетики України. Питома вага атомної енергетики з 47% у виробництві електроенергії зріс до 59%. Ми нарощуємо атомну енергетику, зменшуємо залежність від теплової", – сказав Гройсман.

Як повідомляв Соцпортал, Україна готова відмовитися від закупівлі вугілля.

Комментарии