Поиск

В «Укрзалізниці» заперечили, що будуть вимагати компенсацію за обмеження в’їзду громадянам РФ

Сьогодні низка українських ЗМІ поширили інформацію, що «Укрзалізниця» буде вимагати компенсацію за обмеження в’їзду чоловікам, громадянам РФ віком 16 – 60 років. Згодом з’ясувалося, що ця інформація не відповідає дійсності.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

В «Укрзалізниці» заперечили, що будуть вимагати компенсацію за обмеження в’їзду громадянам РФ

Інформація поширена сайтом Громадське Телебачення про те, що «Укрзалізниця вимагатиме компенсації за обмеження в’їзду чоловікам, громадянам РФ віком 16 – 60 років» є компілятивною та неправдивою. Про таке стверджувалося у матеріалі «Потяг Київ-Москва є одним з небагатьох прибуткових напрямків— керівник Укрзалізниці про заборону на в’їзд росіянам» сайту hromadske.ua.

- Цитата з інтерв’ю Євгена Кравцова «Громадському Телебаченню» кількамісячної давнини журналістами цього ЗМІ була поставлена в актуальний контент, а саме, -обмеження в'їзду росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років, і подавалася як вимагання відшкодування за можливі збитки. Оскільки дана публікація «Громадського Телебачення» почала поширюватися іншими ЗМІ саме у такому спотвореному вигляді, прес-служба Укрзалізниці змушена була заявити про непрофесійні дії окремих журналістів «Громадського Телебачення», спростувати подану таким чином інформацію та вимагати такого ж спростування від цього ЗМІ, що і було зроблено, - йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

Нагадаємо,Україна закрила в'їзд для чоловіків-росіян.

Комментарии