Поиск

В Укрзалізниці розповіли, скільки пасажирів перевезли поїздами Інтерсіті

Із 2012 року, коли територією України почали курсувати поїзди Інтерсіті, ними було перевезено майже 23 мільйони пасажирів.

В Укрзалізниці розповіли, скільки пасажирів перевезли поїздами Інтерсіті

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

У 2018 році швидкісними поїздами скористалися 5660 тис. пасажирів. Це на 75 тисяч або на 9% більше, ніж у 2017 році.

- Заповнюваність швидкісних поїздів Укрзалізниці у 2018 році склала у вагонах першого класу – 99 %, другого класу – 100 %. Це чи не найвищий показник серед європейських перевізників таким рухомим складом, – повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Найбільше пасажирів перевезено в харківському напрямку – 1688 тис., дніпровському (до Покровська та Запоріжжя) – 1226,4 тис., львівському (у тому числі до Перемишля)– 1142,9тис.

- За весь період курсування швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті,з травня 2012 року по теперішній час, ними перевезено понад 22,5 млн пасажирів. Вони затребувані серед пасажирів, з кожним роком їх заповнюваність зростає. Ми розвиваємо мережу швидкісного руху, щоб охопити якомога більше ділових та туристичних осередків, – зазначив керівник Укрзалізниці.

На сьогодні швидкісні поїзди здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Кривого Рогу,Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Нагадаємо, Укрзалізниця запустить додаткові поїзди до 8 березня.

Комментарии