Поиск

В Україні змінили правила встановлення прожиткового мінімуму

Зокрема, сьогодні Кабмін прийняв постанову згідної якої вносяться зміни у порядок формування комісії, яка проводить експертизу товарів та послуг для встановлення прожиткового мінімуму.

В Україні змінили правила встановлення прожиткового мінімуму

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

30 січня 2019 року на своєму засіданні Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до порядку проведення науково-громадської експертизи набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму”.

Згідно з ухваленою постановою до складу комісії, яка проводить відповідну експертизу продуктів, товарів і послуг, як представники центральних органів виконавчої влади входять керівники самостійних структурних підрозділів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, визначені згідно з наказами керівників відповідних органів. Члени експертної комісії від об’єднань роботодавців і профспілкових об’єднань, які мають статус всеукраїнських, визначаються кожною стороною окремо.

Така зміна сприятиме врегулюванню процедури проведення науково-громадської експертизи зазначених наборів та підвищенню ефективності роботи експертної комісії.

Нагадаємо:

Комментарии