Поиск

Зокрема, скоротилося виробництво сушеного, соленого та копченого м’яса свиней. Водночас, виробництво замороженого м’яса свиней у перші 10 місяців цього року зросло на 6%.

Про це повідомляє AgroTimes з посиланням на асоціацію «Свинарі України, передає Соцпортал.

В Україні зменшилося виробництво свинини

За десять місяців 2018 року промислові господарства України реалізували на забій 3,8 млн свиней сукупною живою вагою 403,6 тис. тонн, що на 4% менше, ніж за відповідний період минулого року.

Унаслідок надходження меншої кількості сировини, зменшилися й обсяги перероблення – виробництво свіжої та охолодженої свинини склав 199 тис. тонн (-1,6%),.

Меншу внутрішню пропозицію м’яса свиней переробники компенсували за рахунок імпортної охолодженої та мороженої сировини, імпорт якої у січні-листопаді склав 23,4 тис. тонн.

Хоча цьогорічні обсяги імпорту перевищують торішні, пропозиція свинини з-за кордону складає трохи більше десятої частини результатів роботи м’ясопереробної галузі за згаданий період.

За підрахунками експертів, виробництво сушеного, соленого та копченого м’яса свиней теж скоротилось і слало 7,1 тис. тонн проти 9,2 тис. тонн торік.

Водночас, виробництво замороженого м’яса свиней у січні-жовтні зросло на 6% і склало 12,8 тис. тонн. Цьому сприяло трикратне збільшення обсягів виробництва морожених лопаток, окостів та їх відрубів.

Нагадаємо, Україна збільшила експорт волоських горіхів.

Комментарии