Поиск

В Україні вп'ятеро зросли продажі старих авто

Найпопулярнішою маркою серед імпортних старих авто залишається Volkswagen - за серпень продано майже 4 тисячі автомобілів

За вісім місяців 2019 роки українську реєстрацію отримали 298,5 тисяч імпортних легкових автомобілів, які були в експлуатації. Це в 4,8 разу більше, ніж за аналогічний період 2018 року, повідомляє асоціація автовиробників Укравтопром.

При цьому в серпні продажі імпортних старих авто збільшилися в 2,4 разу - до 24,4 тис. одиниць

"Свою першу реєстрацію в Україні в серпні пройшли 24,4 тис. вживаних легкових автомобілів, що ввозяться з-за кордону. Такий показник перевищив минулорічні в 2,4 разу. В результаті, машини, що були в експлуатації, охопили 3/4 первинного ринку легкових авто, роком раніше їх частка була 58%", - говориться в ній.

Згідно з повідомленням, найпопулярнішою маркою серед імпортних старих авто залишається Volkswagen - майже 4 тисячі автомобілів. Другою за популярністю стала Skoda (2060 машин), на третьому Renault (2002), четвертим - Ford (1930), п'ятим виявився Opel (1618).

Раніше стало відомо, що за серпень в Україні було продано рекордну кількість нових авто - 8300. Найбільше українці купували Renault, Toyota і KIA.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии