Поиск

В Україні водіїв примушуватимуть зменшувати швидкості на дорогах

Очільник "Укравтодору" Славомір Новак запропонував ввести заходи для уповільнення трафіку на в’їздах до населених пунктів.

Про це повідомляє Держагентство автомобільних доріг України, передає "Хмарочос".

За словами урядовця, Traffic calming measures – це комплекс заходів в країнах Європейського Союзу, спрямований на примусове зменшення швидкості водіїв на в’їздах у населені пункти. Новак запевнив, що в Європі такі заходи безпеки добре себе зарекомендували, адже проїхати обмежувачі руху зі швидкістю понад 60 км/год неможливо.

Українські аналоги обмеження швидкостей «лежачі поліцейські» не можуть повноцінно забезпечити зменшення водіями швидкості, у свою чергу Traffic calming measures не мають негативного впливу на технічний стан автомобіля та не створюють незручностей для пасажирів авто.

Раніше очільник «Укравтодору» заявив, що на нових дорогах зростає кількість ДТП. Він вважає зниження швидкості в містах з 60 км/год до 50 км/году необхідним.

У відомстві презентували програму «4Е» (Engineering/Стандарти, Enforcement/Нагляд, Emergency/Порятунок, Education/Освіта), трирічна національна програма якої повинна підвищити рівень безпеки на дорогах, вона також передбачає будівництво 500 кільцевих розв’язок, що суттєво знизить кількість ДТП, оновлення технічних стандартів проектування та будівництва доріг, втілення інтелектуальних транспортних систем, автоматизація контролю за швидкістю транспортних засобів, побудова мережі вагових транспортних комплексів, які зважують транспортні засоби у русі, облаштування 1000 наземних пішохідних переходів з острівками безпеки, освітленням, дорожніми знаками та розміткою, створення безпечних перехресть, спорудження надземних та підземних пішохідних переходів, будівництво об’їзних доріг навколо населених пунктів.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві перекриють рух на популярній вулиці.

Комментарии