Поиск

Майже два тижні лікарі боролися за життя 49-річного мешканця Рівненської області, але так і не змогли його врятувати. Це вже друга смерть від кору у 2019 році в Україні – 1 січня у Житомирській області померла 2-річна дитина.

Про це повідомляє Укрінформ, інформує Соцпортал.

В Україні ще одна людина померла від кору

- Мешканець смт Квасилів Рівненського району віком 49 років захворів на кір 19 грудня. За медичною допомогою звернувся 24 грудня та був госпіталізований в інфекційне відділення Рівненської ЦРЛ. Внаслідок тяжкого перебігу кору за три дні був перевений у відділення інтенсивної терапії та анестезіології, - розповів виданню завідувач відділення епідемічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

За його словами, пацієнта з тяжкою формою кору врятувати не вдалося.

- 6 січня чоловік помер. Заключний діагноз: набряк головного мозку. Коревий енцефаліт. Кір важкої форми лабораторно підтверджений. Пацієнт не був вакцинований проти кору, - зазначив Мороз.

ВІдзначається, за сім днів - з 28 грудня 2018 по 3 січня 2019 - на кір в Україні захворіли вже 2 305 людей, більшість з них - діти. У Житомирській обласній дитячій лікарні 1 січня 2019 року від ускладнень, зумовлених захворюванням, померла 2-річна дитина. За словами лікарів, дитина була вакцинована проти кору.

Нагадаємо, чиновники переконують, що у Києві зменшується захворюваність на грип.

Комментарии