Поиск

В Україні пропонують дозволити складати іспит на отримання прав водія без проходження автошколи

Автори закону вважають, що допуск до складання теоретичного і практичного іспитів виключно за наявності свідоцтва про закінчення автошколи не відповідає вимогам закону.

В Україні пропонують дозволити складати іспит на отримання прав водія без проходження автошколи

Група нардепів від «Слуги народу» представила законопроект №2201, який може внести зміни до закону «Про дорожній рух» та дозволить складання іспиту на право керування транспортними засобами без проходження автошкіл.

Автори вважають, що це навпаки підвищить рівень підготовки водіїв. У документі пояснюється, що допуск до складання теоретичного і практичного іспитів виключно за наявності свідоцтва про закінчення автошколи не відповідає вимогам закону. Адже вивчення теорії та здобуття навичок керування транспортними засобами йдуть порізно.

Для надання можливості отримання посвідчення водія тим українцям, які обмежені в часі або проживають у місцевості, де немає автошкіл, пропонується дозволити самостійну теоретичну підготовку з наступним складанням іспиту (раз на 3 місяці — якщо не буде складено з першої спроби). І тільки після іспиту, людину можна буде навчати водінню на автомобільних дорогах та вулицях загального користування.

Последние новости: главные события дня читайте в разделе #Банкова на Соцпортале. Читайте также:

Комментарии