Поиск

В Україні почала роботу оціночна місія Євросоюзу

Метою місії є оцінка готовності телекомунікаційної сфери України до інтеграції з єдиним цифровим ринком ЄС

В Україні розпочала свою роботу оціночна місія Європейського союзу за участю представників DG Connect Європейської комісії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресс-службу Офісу президента.

Як повідомляється, метою місії є оцінка готовності телекомунікаційної сфери України до інтеграції з єдиним цифровим ринком ЄС (EU Digital Single Market - DSM).

Зустріч з членами місії, зокрема з генерального директорату Єврокомісії з мереж, контенту та технологій комунікації (DG Connect), провів радник Зеленського Михайло Федоров.

"Команда Президента чітко розуміє, що подальше прискорення економічного і соціального розвитку можливо лише за умови цифрових перетворень. Ми хочемо і готові швидко виконати всі умови, щоб стати частиною ініціативи ЄС щодо створення єдиного цифрового ринку. Для України це - надпотужні цифрові та економічні перспективи", - заявив радник президента Михайло Федоров.

Він заявив про бажання та готовність України "швидко виконати всі умови, щоб стати частиною ініціативи ЄС зі створення єдиного цифрового ринку", цитує сайт Зеленського. На його думку, така інтеграція принесе Україні "надпотужні цифрові та економічні перспективи".

Під час зустрічі сторони звернули особливу увагу на питання захисту даних, конфіденційності та кібербезпеки, а також управління інтернетом.

На думку європейських експертів, єдиний цифровий ринок може принести об'єднаній Європі додаткові 415 млрд євро щорічно і забезпечити створення сотень тисяч робочих місць.

Стратегія спирається на європейські цінності справедливої і відкритої конкуренції, відкритого та безпечного інтернету, який забезпечує вільний потік інформації.

"Законопроект "Про електронні комунікації" внесений до переліку пріоритетних для першочергового розгляду і прийняття. Депутати з майбутнього Комітету цифрових трансформацій Верховної ради України вже активно працюють над ним", - зазначив Федоров.

DSM - це планована економічна зона Євросоюзу з фокусом на телекомунікації та цифрову економіку. За оцінками європейських експертів, її створення може принести об'єднаній Європі додаткові 415 млрд євро щорічно і забезпечити створення сотень тисяч робочих місць. Стратегія спирається на європейські цінності справедливої і відкритої конкуренції, відкритого і безпечного Інтернету, який забезпечує вільний потік інформації.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии