Поиск

На думку експертів, стабілізація цін на цибулю намітилися ще з середини листопада. При тому, що восени цибуля подорожчала у 2 рази.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Інфо-Шувар.

В Україні почала дешевшати цибуля

Ціни на цибулю в Україні за останній тиждень просіли, мінімум, на 15%. Прискорення просідання середньої ціни фахівці пояснюють збільшенням пропозиції вітчизняної дрібної і не дуже якісної цибулі,подальше зберігання якої фермери і перекупники вважають досить ризикованим. До того ж, на гуртових ринках країни завжди можна знайти імпортну цибулю виробництва Азербайджан і Казахстан.

Станом на 14 грудня 2018 року, на українських гуртових ринках цибуля пропонується по 9-14 грн/кг (0,28-0,44 EUR/кг), зниження середньої ціни на цьому тижні було обумовлено саме збільшенням пропозиції цибулі по мінімальних цінах.

- Тиждень тому діапазон цін тримався в межах 11-14,5 грн/кг (0,35-0,46 EUR/кг). Стабілізація цін на цибулю вУкраїні намітилась ще з середини листопада. Протягом цього періоду українські фермери періодично намагались підняти ціни, але це було набагато важче, ніж, припустимо, ужовтні та на початку листопада. Загалом, протягом осені ціни на українську цибулю зрослибільш,ніж в 2 рази, встановивши, таким чином, рекорд, - коментує ситуацію експерт Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, Україна розширює географію експорту курятини та яєць.

Комментарии