Поиск

В Україні побудували в п'ять разів менше гуртожитків для ЗСУ, ніж планували

В Україні в 2019 році побудували 39 казарм поліпшеного типу для розміщення контрактників Збройних сил, замість запланованих 184

Про це повідомляє InfoResist.

"Станом на сьогодні, в 135 казармах ведуться будівельно-монтажні роботи. У 23 з них будівельні роботи повинні закінчитися вже в серпні", - йдеться у відповіді Міністерства оборони на запит журналістів.

По10 казармам ведуться повторні закупівлі через несумлінне ставлення до своїх обов'язків підрядників. Крім того, в цьому році запланована перебудова під казарми поліпшеного типу п'яти будівель. У трьох з об'єктів будівельно-монтажні роботи ведуться, в двох - вже завершені.

При цьому ще в лютому головний інженер Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ Олександр Чергінець заявляв, що в першому півріччі буде введено в експлуатацію понад 100 будівель. Тоді ж він відзначив, що інші казарми будуть введені в експлуатацію до кінця року.

Нагадаємо, що в березні 2018 року оголосили початок торгів по 184 казармах, на їх зведення було виділено 2,3 мільярда гривень.

У документації, опублікованій на сайті Міноборони, сказано, що роботи з будівництва казарм повинні бути виконані в строк 210 календарних днів - до 31 жовтня 2018 року. З моменту укладення договорів вже пройшло близько 500 днів.

Проблеми з термінами почалися буквально за кілька місяців після підписання договорів. Так, вже в травні 2018 року радник Міністра оборони України Юрій Бірюков писав, що будівельники зірвали терміни будівництва по багатьох об'єктах. Тоді він закликав будівельників «не балуватися» інакше до них будуть застосовані штрафні санкції.

Судячи з темпів будівництва, це не вплинуло на них, так як на сьогоднішній день 145 об'єктів ще не побудовано.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии