Поиск

В Україні побудують і реконструюють близько 280 шкіл і дитсадків

Протягом поточного року в Україні побудують та рекоструюють 277 шкіл і дитячих садків. Проект коштуватиме 2,5 мільярди гривень.

Фінансування відбудеться за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Про це йдеться на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Більш того, Міністерство регіонального розвитку має намір організувати новий освітній простір (НОП). За словами заступника міністра Льва Парцхаладзе, це буде абсолютно нетипова для українських освітніх закладів будова, з креативним та сучасним дизайном, з використанням технічних новацій та джерел альтернативної енергії. Всередині такий освітній заклад відповідатиме всім необхідним умовам для безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти.

Парцхаладзе підкреслив, що зараз вже більше 500 шкіл і дитсадків по всій Україні активно впроваджують принципи НОП, а це означає, що понад 200 тисяч дітей зростають в абсолютно інших умовах.

В цілому вже схвалено фінансування з Держфонду регіонального розвитку на 707 проектів у всіх областях. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та іншого.

Найбільше об’єктів знаходяться в Івано-Франківській і Львівській областях (по 52), Донецькій (51), Закарпатській (50), Хмельницькій (49), Тернопільській (44), Житомирській (43) та Луганській (41) областях.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии