Поиск

​В Україні пільговики отримуватимуть квитанції за комуналку без урахування субсидій

Квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій – будуть отримувати пільговики в Україні вже з листопада 2019 року.

В Україні пільговики отримуватимуть квитанції за комуналку без урахування субсидій

Про це попередили у пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року. Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма), - повідомили у міністерстві.

Пільговикам, які звернулися до органу соціального захисту населення із заявою на отримання пільги готівкою, гроші будуть виплачуватися у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі), - повідомили в пресслужбі Міністерства соціальної політики.

У міністерстві попередили, що з технічних причин не виключено випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці, - зауважили у міністерстві.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии