В Україні назвали основні плюси і мінуси закону по реінтеграції Донбасу

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. В Україні назвали основні плюси і мінуси закону по реінтеграції Донбасу
22:52, 02.12.17
Апостроф

Експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко вважає, що хоча в законі про реінтеграцію Донбасу є позитивні моменти, але основне своє завдання він виконати не зможе.

Про це він розповів "Апострофу".

-Закон позитивний в тому ключі, що ми знімаємо питання АТО. Ми будемо оперувати іншими поняттями, які можуть підтверджуватися статутом ООН, зокрема, правом держави на свій захист. Тому що АТО, наприклад, не передбачає, особливо в такій кількості, як сьогодні, використання української армії. Тому є моменти нестикування з законодавством, - зазначив він.

Таким чином, зазначає експерт, закон допоможе українським військовим, в разі можливого переслідування з боку міжнародних трибуналів.

-Ухвалення закону пов'язане з необхідністю поліпшення логістичних моментів, управління, створення більш чіткої ієрархії і, відповідно, відповідальності за події, які там відбуваються, - зазначив він.

Одночасно, Петренко не вважає, що закон успішно виконає свої завдання.

-Якщо говорити про гучну назву законопроекту і те гучне обговорення, яке він отримав в медійному просторі, в цьому документі потрібних механізмів немає. Також є питання соціальної захищеності людей, які живуть на окупованій території, вони теж втрачені. Є позитивні моменти, але головне завдання, яке повинно бути в цьому законопроекті, не виконано, - пояснив експерт.

Як повідомляв Соцпортал, у мережі показали, як бойовики на Донбасі вчать воювати дітей.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости