Поиск

В Україні можуть змінити правила фотографування на документи

Це пов’язано із тим, що нинішні стандарти фото на документи не у повній мірі підходять представникам деяких релігійних конфесій.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі МВС.

В Україні можуть змінити правила фотографування на документи

Тривалий час до МВС надходили численні звернення з проблемних питань, з якими стикаються представники різних віросповідань. Питання стосувались фотографування для оформлення документів, що посвідчують їх особу, зокрема паспортів громадянина України та паспортів для виїзду за кордон, посвідок на постійне або тимчасове проживання та посвідчень біженців або осіб які потребують додаткового захисту тощо.

- Ми маємо зробити все, аби надати можливість особам, які належать до різних релігійних течій та конфесій, фотографуватися на документи без вразливості їх релігійних переконань. Вирішення цього питання, у масштабах України, лежить виключно в площині зміни стандартів, - зазначила під час координаційнох наради у стінах МВС заступниця міністра Тетяна Ковальчук.

Зі свого боку, голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк додав, що МВС разом із ДМС налаштовані на владнання проблеми, яка гостро стоїть для деяких представників релігійних течій та конфесій, і дійсно знайдений вірний шлях для її вирішення. Зі зміною Державного (національного) стандарту буде досягнуто принципу дотримання встановлених ІСАО обов’язкових та факультативних елементів ідентифікації особи з урахуванням особливих випадків фотографування.

Нагадаємо, бійцям ЗСУ на фронті підвищать зарплату.

Комментарии