Пошук

Через можливе обмеження поставок пального з РФ існує ризик подорожчання в Україні бензину, дизельного палива та скрапленого газу.

В Україні може подорожчати бензин

Про це повідомляє прес-служба АМКУ, передає Соцпортал.

Вітчизняні ринки бензинів, дизельного палива та скрапленого вуглеводневого газу в якості моторного пального є імпортозалежними.

Оскільки близько 80 % нафтопродуктів від загального обсягу імпорту ввозиться на територію України з Республіки Білорусь та Російської Федерації, ресурсне наповнення ринку та цінова ситуація на ньому безпосередньо залежить від стабільності поставок пального із вказаних країн.

За інформацію, розміщеною в ЗМІ 01.06.2019 вивезення з Російської Федерації на територію України бензинів моторних, дизельного палива та скрапленого газу буде можливим лише за наявності дозволу, виданого Міністерством економічного розвитку Російської Федерації.

Це створює ризики щодо обмеження конкуренції на ринку оптової торгівлі нафтопродуктами та може зумовити зростання цін на пальне в роздрібній мережі, в тому числі у зв’язку з необхідністю диверсифікації джерел поставок.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии