Поиск

Конституція гарантує кожній людині право користуватись плодами своєї праці для задоволення власних потреб. То чому дотепер діє заборона на виготовлення із цих плодів самогону?

В Україні легалізують самогоноваріння

Про це повідомляє телеграм-канал "Блог юриста"

Нардепи із «Слуги народу» зметикували на шістьох та запропонували проект №2371. Документ складається із 5-ти пунктів, головним серед яких — вилучення ст.176 із Кодексу про адміністративні правопорушення. яка дотепер передбачає відповідальність за самогоноваріння.

Нардепи з’ясували, що за минулий рік у судах розглянули лише 197 справ пов’язаних із самогоноварінням. При чому тільки на 80 осіб було накладено адміністративні стягнення. З цього народні обранці роблять висновок, що дані обмеження є неефективними та наділяють правоохоронні органи повноваженнями, які носять значну корупційну складову.

До того ж відбувається певна дискримінація залежно від міцності напоїв: за виготовлення вина чи пива не штрафують, а переслідують тільки за самогон. Дійсно, це тим більш не логічно, якщо держава планує відмовитися від монополії на виготовлення спирту.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии