Поиск

В Україні у територіальних центрах комплектування та військових комісаріатах розпочалась підготовка до осіннього призову на строкову військову службу до військових формувань України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Сухопутних військ ЗСУ у Facebook:

- В обласних та Київському міському військових комісаріатах продовжується підготовка до успішного проведення призову молодого поповнення Збройних Сил України, — розповіли у прес-службі.

Зараз на строкову службу у Збройні Сили України, Національну Гвардію України, Державну прикордонну службу України та Державну спеціальну службу транспорту призивають юнаків які віком від 20 до 27 років.

За інформацією штабу Сухопутних військ, проводиться детальний аналіз облікових даних про кількісний і якісний склад призовників, які проживають у кожному районі, та області (місті) в цілому, організовано проведення всебічного та поглибленого вивчення призовників, які підлягають черговому призову.

- До роботи з вивчення особистих якостей призовників, особливостями добору поповнення для режимних частин, порядком проведення бесід і заповнення листків вивчення та іншими питаннями, залучаються найбільш досвідчені робітники військових комісаріатів, викладачі допризовної підготовки навчальних закладів та офіцери запасу, — зазначили у прес-службі.

Водночас, за даними штабу, призовників, які рішенням районних (міських) призовних комісій визнані тимчасово непридатними до строкової військової служби строком до 6 місяців, підлягаючих черговому призову викликають до військових комісаріатів та направляють на лікування з визначенням строків його завершення.

Згідно з Указом Президента України впродовж жовтня-листопада 2018 року відбудеться призов громадян України на строкову військову службу.

Комментарии