Поиск

В столиці організували безкоштовні пункти видачі води у спеку

У Києві відбулася акція-звернення до керівництва міста, якою представники "Батьківщини" та громадських організацій «Серця Батьківщини» та «Батьківщина Молода» наголосили на необхідності організувати пункти видачі води, зважаючи на аномальну спеку.

Наразі почула лише природа - температура повітря знизилася. Чи почує керівництво міста - поки це питання, що не знайшло ще відповіді.

Це актуально, бо температура в Україні, за даними Український гідрометцентр, знизилася не надовго.

Організатори заходу отримали безліч слів подяки від киян та гостей міста.

«Ця акція – це тільки початок! Бути Європою – це бути європейцями, це мислити як європейці, це діяти як європейці. Ми повинні бути більш людяними та співчутливими до свого ближнього, і, якщо хтось потребує допомоги, – допомогти йому. З цим закликом ми звертаємось до мера, депутатів, різних керівників проявити небайдужість. Це актуально. Сьогодні ми показали приклад і думаємо він вдався. Поки у Києві аномальна спека, Солом’янська "Батьківщина Молода" рятує людей від спеки прохолодною водою та освіжаючим лимонадом», - наголосив очільник солом'янської "Батьківщини Молодої" Євген Яровий.

Перші пункти видачі безкоштовної води від "Батьківщини" м.Києва запрацювали 06.08.2017 року в Солом'янському районі м.Києва.

Комментарии