В Росії оцінили дії Путіна проти США

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. В Росії оцінили дії Путіна проти США
17:13, 21.12.17
Апостроф

Російський політолог Дмитро Орєшкін вважає, що президент РФ Володимир Путін намагається залякати Захід, але зауваживши неефективність таких дій, може і перейти до більш радикальних заходів.

Про це він написав у колонці на "Апострофі".

-Путіну зрозуміла ситуація нагнітання конфлікту, але незрозумілі асиметричні відповіді. Вірніше, він не знає, що з ними робити. США, насправді, знають, що Путін побоїться нанести удар цими ракетами. Тому і думають: виробляєш - ну виробляй, а ми ще на дві зарубки затягнемо поясок санкцій. Ось приблизно так виглядає ситуація, - написав Орєшкін.

Політолог вважає, що ігнорування Заходом путінського шантажу може привести до несподіваних неприємних наслідків.

-Путін і його команда, які намагаються реалізовувати звичайний радянський сценарій залякування і ескалації, недооцінюють той досвід, який накопичився в аналітичних службах США - вони розуміють, що їх лякають, і лякають тим самим місцем, яким зазвичай лякають їжака. І це дуже небезпечно, тому що Путіну для серйозності намірів, може бути, прийде в голову що-небудь таке утнути. Сподіваюся, що це йому в голову не прийде, але тоді всі його зусилля пропадають марно, тому що їх не сприймають всерйоз, - продовжив він.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі пояснив, чому Путін боїться Кучму.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне