В окупованому Криму незаконно працюють дві всесвітньо відомі компанії - Кабмін

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. В окупованому Криму незаконно працюють дві всесвітньо відомі компанії - Кабмін
11:27, 06.12.17

У анексованому Криму ведуть незаконну діяльність німецькі компанії DHL Express, Adidas і Puma.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій (МТОТ).

Як стверджують у міністерстві, компанія DHL Express має три свої представництва в Сімферополі, а Adidas і Puma - шість і один магазин відповідно.

У МТОТ заявили, що компанії, залишившись вести свою діяльність в Криму після анексії півострова, порушують резолюції ООН.

"Робота зазначених іноземних компаній (DHL Express, Adidas AG, Puma SE) в Криму суперечить політиці невизнання, передбаченій резолюцією Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України № 68/262 від 27 березня 2014 року, і порушує встановлені Європейським союзом обмежувальні заходи (санкцій) проти Російської Федерації, визначені рішенням Ради Європи 2014/386 / CFSP від 23 червня 2014 щодо обмежувальних заходів у зв'язку з незаконною анексією Криму і Севастополя", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві додали, що звернулись у відповідні органи влади щодо необхідності вжиття передбачених законодавством заходів, спрямованих на захист незалежності, державного суверенітету, безпеки, територіальної цілісності та непорушності державного кордону, національних інтересів України.

Нагадаємо, компанія Adidas поступово згортає свою діяльність в Росії починаючи з 2015 року. У листопаді в компанії заявили про намір закрити 200 магазинів на території РФ до кінця поточного року.

Як повідомляв Соцпортал, Собчак зробила гучну заяву про анексію Криму.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости