Поиск

Зовнішнє незалежне оцінювання в наступному 2020-му році проходитиме з 21 травня до 17 липня.

зно 2020

Як пише Український центр оцінювання якості освіти з посиланням на відповідний наказ Міністерства освіти і науки, кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

"Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова", — йдеться у повідомленні.

Тестування проходитимуть випускники старших шкіл закладів загальної середньої освіти. Також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.

Учасники мають обов'язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зазначається, що у 2020 році випускники шкіл, які вивчають іноземну мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. А ті, хто вивчають на профільному рівні — за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

"Також 2020 року результати ЗНО з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ — початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО", — повідомляють в УЦОЯО.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии