В Києві призупинили роботу чимало ресторанів та кафе

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. В Києві призупинили роботу чимало ресторанів та кафе
13:28, 02.07.17

В Києві 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили діяльність. Усе тому, що за результатами перевірки Держпродспоживслужби ці заклади повинні провести санітарні заходи та усунути недоліки.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Там зазначається, що 1 липня у зв’язку з реєстрацією в Києві випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язані з вживанням харчових продуктів у закладах громадського харчування, спеціалісти Держпродспоживслужби провели збір інформації в операторів ринку про діяльність, пов’язану з реалізацією харчових продуктів, за місцем впровадження їх господарської діяльності.

Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує із харчовими продуктами, утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується, зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу,– мовиться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Виявляючи порушення щодо санітарного законодавства, працівники служби надавали суб’єктам господарювання консультації щодо їх усунення.

Окрім того, в Держпродспоживслужбі зазначили, що станом на 1 липня на гостру кишкову інфекцію занедужали 34 людини. За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.

Як повідомляв Соцпортал, кишкова інфекція спалахнула в київському дитсадку.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости