В Києві напали на студентський гендерний клуб

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. В Києві напали на студентський гендерний клуб
22:13, 22.12.17
Соціальний рух

22 грудня 2017 року в арт-просторі «Скло» на території Київського педагогічного університету ім. Драгоманова мало відбутися чергове засідання «Гендерного клубу» університету. Проте захід було зірвано трьома людьми в масках, що вчинили напад на організаторку та одного з відвідувачів події із застосуванням газових балонів. У одного з потерпілих хімічний опік очей.

Як повідомили активістам Соціального руху постраждалі, серед нападників вдалося впізнати активістів ультраправого руху Олеся Мариновича та члена організації «Традиція і порядок» Артема Олійника, який вже не раз відзначався нападами на мирні акції чи культурно-просвітницькі заходи.

Це вже не перша спроба зірвати роботу клубу. 26 жовтня праві радикали, серед яких був Артем Олійник і член ВО Свобода Юрій Ноєвий, вже приходили на засідання, заявивши, що воно не має нічого спільного з наукою і «пригнічує їх». Тоді організатори були змушені викликати поліцію.

«Гендерний клуб» – ініціатива, заснована студентами і студентками НПУ ім. Драгоманова з метою наукового обговорення гендерних питань та створенная комфортного простору без стереотипів.

- Вони вважають себе «традиціоналістами», а ми за їхньою версією «терористки-екстремістки». Причиною нападу вважаю те, що ми зручна жертва, оскільки ми не можемо дати відсіч групі хлопців в балаклавах. Сьогодні один з таких «героїв» забризкав мене газовим балоном і вдарив дверима, після моєї спроби зняти з нього Балаклаву, - заявила постраждала на ім'я Валерія.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости