Поиск

В ЄС назвали можливу перемогу Ле Пен на виборах "кінцем Європи"

В Єврокомісії немає "плану Б" на випадок перемоги лідера "Національного фронту" Марін Ле Пен на президентських виборах у Франції, заявив єврокомісар з економічних та фінансових питань П'єр Московісі в інтерв'ю тижневику Die Zeit.

протягом багатьох років займаюся політикою, і мій політичний досвід говорить мені: не можна готувати" план Б ". Якщо ви це робите, це означає, що ви не вірите більше в" план А ". Наш" план А "полягає в тому, що вона програє. І я сподіваюся, що вона програє з тріском. Це був би важливий знак, що французи не дали їй був зведений", - сказав він.

За словами єврокомісара, перемога Ле Пен стала б "кінцем Європи, яку ми знали". Він також закликав європейців зайняти спільну позицію щодо нової адміністрації США, так як у американців однозначно інші інтереси, ніж у Європи.

"Вони хочуть нас роз'єднати. Чому вони цього хочуть? Тому що США або також Росія будуть знаходитися в значно більш сильній позиції на переговорах, якщо вони будуть мати справу з 28 окремими державами, а не з блоком держав", - сказав єврокомісар.

Як повідомляв Соцпортал, проросійська влада окупованого Криму запросила Ле Пен.

Комментарии