Поиск

В Японії з'ясували, чим небезпечні для господарів квартир дверні вічка

У японській префектурі Фукуока на острові Кюсю поліція розслідувала дивну справу, пов'язану з дверними вічками, повідомляє газета Mainichi

У серпні в поліцію звернулася жінка, яка живе в районі Мінамі міста Фукуока. Вона поскаржилася на те, що її кілька разів переслідував незнайомий чоловік, він йшов за нею від станції і зайшов слідом до під'їзду, а потім чогось топтався під вхідними дверима.

Поліція влаштувала засідку, завдяки якій вдалося заарештувати незнайомця. Ним виявився 40-річний чоловік, який використав незвичайний спосіб для підглядання

Як з'ясувалося, чоловік побачив жінку в електричці, перейнявся романтичними почуттями і вирішив дізнатися про неї більше. Тому він пішов за нею, а опинившись перед дверима, став підглядати за тим, що відбувається всередині квартири через дверне вічко з допомогою монокуляра. Виявилося, що опис цього способу вже давно ходить по інтернету. Хоча дверне вічко, по ідеї, призначений для того, щоб оглядати те, що відбувається зовні, залишаючись всередині квартири, монокуляр дозволяє робити навпаки. Як зізнався спійманий поліцією чоловік, він сам дізнався про цей спосіб через Youtube.

Чоловік також спробував зробити знімки об'єкта своєї пристрасті на цифрову камеру через монокуляр, але забув вставити в фотоапарат карту пам'яті. Це врятувало його від судового переслідування - поліція визнала, що оскільки знімків не було, він не порушив місцевий закон про заподіяння шкоди іншому громадянину. Чоловік також попросив у жінки вибачення, заявивши, що він "зробив непростимий вчинок" і що йому хочеться "повернутися в минуле, щоб побити себе".

Тим часом японці перейнялися способами не дати зловмисникам використовувати дверні вічка в своїх цілях. Для цього пропонуються різні способи, включаючи спеціальну кришку для вічка або фіранку в передпокої, яка перекриє огляд зовні.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии