В Ізраїлі за допомогою дрона знайшли руїни стародавнього храму

  1. Главная
  2. Архив
  3. X-Files
  4. В Ізраїлі за допомогою дрона знайшли руїни стародавнього храму
20:55, 06.12.17
Haaretz

Стародавній храм, вік якого перевищує 2 тисячі років, виявили за допомогою безпілотного літального апарату на території однієї з армійських баз.

Руїни знаходяться в районі Лахіш в передгір'ї Шефела на території, де проводять військові навчання, повідомляє ізраїльське видання Haaretz.

Храм був побудований близько 2200 років тому народом ідумеїв, який згадується в Біблії. Ідумеї вважалися нащадками Ісава, брата Якова. Вони жили на території нинішнього Ізраїлю, поки їх не знищили вавилоняни. Зйомки з дрона допомогли визначити, що окремі камені з висоти виглядають як велика споруда.

-Якщо це дійсно палац або храм, це рідкісна і хвилююча знахідка. Подібні споруди можна перерахувати на пальцях однієї руки, - розповів керівник розкопок на військовій базі в окрузі Лахиш Орен Готфельд. За його словами, подібних будівель на території Ізраїлю дуже мало, а ця, ймовірно, ще й була зруйнована навмисно.

На місці знайдено предмети храмового і домашнього начиння, а також безліч підземних приміщень, які, за словами Управління старовини, ймовірно, служили укриттям для учасників повстання Бар-Кохби в другому столітті нашої ери.

-В одному з приміщень структури були виявлені два кам'яних вівтаря для пахощів, один з яких прикрашений різьбленим зображенням бика, який міг символізувати божество, якому поклонялися ідумеї, - відзначили в ізраїльському Управлінні старожитностей.

Як повідомляв Соцпортал, Австралійські медики знайшли ліки від СНІДу.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости