Поиск

В іспанських печерах створили симулятор життя на Марсі

За 10 тисяч євро кожен бажаючий зможе відчути себе колонізатором Марсу. Перша «експедиція» запланована вже на червень цього року.

В Іспанських печерах створили симулятор життя на Марсі

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Telegraph передає Соцпортал.

На півночі Іспанії охочим стати космічними туристами пропонують "відправиться" на Марс і відчути всі принади життя на сусідній планеті.

Одягнені в полімерні костюми та підгузки любителі космосу спатимуть у герметичних капсулах, встановлених у сирих печерах на глибині близько 1,5 км під землею, та виконуватимуть різні завдання в складних умовах, зокрема вирощуватимуть зернові без ґрунту.

- Марсіанське середовище доволі вороже – з низькими температурами, сильними вітрами й високим рівнем сонячної радіації, що означає, що найбільш слушний спосіб підтримки людського життя – під марсіанською поверхнею. Ці печери в Кантабрії ідеальне місце для випробувань у схожих умовах, – говорить генеральний директор компанії Astroland, якій належить ідея пограти в життя на Марсі, Давід Себальос.

Учасники не побачать природного світла впродовж щонайменше трьох днів і зможуть здійснити лише один телефонний дзвінок. Ціна такої пригоди - 10 тисяч євро з особи.

До кожної групи мандрівників набирають до 10 осіб віком від 18 років.

Вони повинні зареєструватися на сайті компанії та пройти кілька інтерв'ю. Перед спуском з ними проведуть інструктаж, тренінг з лідерства, а також навчать лазити печерами.

Перша експедиція запланована на 15 червня 2019 року.

До кінця року Astroland сподівається провести ще дев'ять таких подорожей.

Нагадаємо:

Комментарии