Поиск

В Іспанії поліція оригінально покарала чоловіка за те, що смітив

Про правопорушення стало відомо завдяки соціальним мережам

Про це повідомляє The Guardian

Працівник компанії, що займається переробкою побутового електронного обладнання в Альмерії, викинув холодильник з в ущелину на півдні Іспанії. Цей процес зняв на відео його друг, після чого ролик був опублікований в інтернеті. Після скарг користувачів чоловіка знайшла поліція, яка наказала йому дістати холодильник і утилізувати його належним чином.

Пізніше було знайдено відео, як він викидав холодильник.

Відео можна переглянути тут.

В результаті іспанця оштрафували на 45 тис. євро і звільнили з роботи. Компанії, в якій працював порушник, також загрожує штраф в розмірі до 300 тис. євро.

Коли поліція провела перевірку фірми, вона виявили у дворі 50 пральних машин і 20 холодильників, при цьому не було ніяких контейнерів для їх зберігання. Власники не змогли надати доказів того, що протягом останніх 10 років вони доставляли відходи побутової техніки компанії, уповноваженій їх переробляти.

Холодильники містять гази, які можуть завдати серйозної шкоди навколишньому середовищу, і є одними з найбільш токсичних побутових товарів, якщо їх неправильно утилізувати, як і морозильні камери і кондиціонери.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии