Поиск

​В Естонії вкриють сланцевий кар’єр сонячними панелями

У містечку Охаквере держкомпанія Eesti Energia встановить сонячну електростанцію на території сланцевої шахти «Естонія».

В Естонії вкриють сланцевий кар’єр сонячними панелями

Про це повідомляє телеграм-канал "Kosatka.Media".

Сонячні панелі планують встановлювати на відвали пустої породи, яка утворюється після видобутку сланцю. Потужність сонячної електростанції складе 3 МВт. Сонячна електростанція забезпечуватиме електроенергією шахту.

Міністерство погодило максимальну висоту, на яку можна встановити конструкцію – 27,5 метри.

Довідка:

80% від загальної кількості використовуваного сланцю в світі видобувається в Естонії, завдяки в основному Нарвським електростанціям працюючим на пальному сланці. Найбільші в світі електростанції, що працюють на сланці належать концерну Eesti Energia і забезпечують понад 90% електроенергії в Естонії. Якщо працюють всі котли електростанції, то Естонська електростанція здатна в одну годину виробляти 1355 МВт, а Балтійська електростанція - 432 МВт.

Щороку на Нарвские електростанції поставляється в середньому 9-13 млн. тонн сланцю.

В Естонії сланець видобувається на шахтах і розрізах з використанням збагачення у важкому середовищі, для забезпечення необхідної калорійності кінцевого продукту.

Естонія - один з найбільших виробників сланцевого масла в світі.

Щорічно в Естонії дозволяється добувати не більше 20 мільйонів тонн пального сланцю. Найбільша кількість сланцю - 29,7 мільйона тонн - було видобуто в 1980 році.

80% від загальної кількості використовуваного сланцю в світі видобувається в Естонії, завдяки в основному Нарвським електростанціям, що працюють на сланці.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии