Поиск

В Америці випадково знайшли загадкову істоту

В результаті дослідження науковці дійшли висновки, що це звичайний єнот, але без шерсті. Неезважаючи на зусилля ветеринарів, за добу після відлову єнот помер. А науковці тепер будуть з’ясовувати, що саме спричинило облисіння єнота.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на cikavosti.com.

В Америці випадково знайшли загадкову істоту

У Флориді, США, було знайдено дивну абсолютно лису тварину, не схоже ні на кішку, ні на собаку, ні взагалі на будь-яку іншу відому істоту. Тварину знайшли в заповіднику «Back To Nature Wildlife Refuge», після того як вона сховалася під днищем автомобіля одного з туристів

Викликана служба порятунку тварин відловила дивного звіра і доставила його в ветклініку. Там теж деякий час сушили голову над тим, що це за звір такий, але потім прийшли до висновку, що це типовий для США єнот.

Причину відсутності у єнота шерсті точно взнати не змогли. Були зроблені припущення, що у тварини хвороба, від якої випала вся шерсть або генетична мутація. На жаль, незвичайний єнот виявився дуже слабким і з кожною годиною його здоров’я погіршувалося. Попри ретельну турботу співробітників ветклініки, єнот помер через добу після відлову.

Нагадаємо, екологи намагаються врятувати від вимирання суматранських носорогів.

Комментарии