Поиск

В аеропорту "Бориспіль" пасажири блокували пункти прикордонного контролю

Сьогодні, 28 червня, в аеропорту "Бориспіль" пасажири блокували пункти прикордонного контролю.

Про це повідомив перший заступник генерального директора "МА Бориспіль" Євген Дихне у Facebook.

"Сьогодні в аеропорту знову важкий день. Пасажири рейсу авіакомпанії "Азур", які повинні були вилітати на Анталію, заблокували пункти прикордонного контролю. Їхня поведінка пов'язана з тим, що авіакомпанія з технічних причин відклала час вильоту (за попередніми даними, до 17:00). Літак повинен був вирушити вночі о третій годині). Частину пасажирів розселили у готелі аеропорту", - написав він.

За його словами пункти прикордонного контролю вдалося розблокувати і відновити роботу протягом години. При цьому Євген Дихне додав, що збій у роботі аеропорту пов'язаний не з кібератакою, а із сезонним збільшенням кількості чартерних перевезень авіакомпаніями.

"Хочу відзначити, що ці події не пов'язані зі збоєм у роботі систем аеропорту через спам-атаки. Ситуація пов'язана із сезонним збільшенням кількості чартерних перевезень авіакомпаніями і вильотом наших громадян на відпочинок. Упродовж минулої доби в аеропорту було обслужено 39 060 пасажирів. Перепрошуємо за незручності!" - підкреслив Дихне.

Крім цього, він зазначив, що в аеропорту пасажирів просять бути максимально толерантними і терпимими, оскільки затримки рейсів відбуваються не з вини служб аеропорту "Бориспіль".

Як повідомляв Соцпортал, вірус Petya.A атакував банкомати.

Комментарии