Поиск

В аеропорті "Бориспіль" не пропустили до України двох росіян

В аеропорту "Бориспіль" вчора, 1 травня, прикордонники не пропустили до України двох росіян, які прилетіли рейсом з Мінська.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"38 та 31-річний чоловіки прибули до України рейсом з Мінська. При оформленні вони намагалися переконати прикордонників, що прибули нібито з метою туризму і будуть перебувати в Києві протягом 10 днів. Однак у результаті комплексної перевірки іноземці не змогли чітко підтвердити мету свого перебування на території України. За цим фактом були поінформовані підрозділи СБУ і Нацполіції, а чоловікам відмовили в пропуску через державний кордон України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що два дні тому на кордоні прикордонники не пропустили 8 осіб, громадян Киргизстану, Білорусі та Росії. Чоловіки міцної статури нібито приїхали для участі у спортивних змаганнях. Проте було встановлено, що вони прибули на запрошення громадської організації, яка, ймовірно, залучала бойовиків на «Куликове поле», які також брали участь в спробах силового захоплення будівель державних органів влади. Усіх виявлених осіб через кордон не пропустили та повернули у зворотному напрямку.

Як повідомляв Соцпортал, в Одесі евакуювали людей з Куликового поля через повідомлення про мінування.

Комментарии