Поиск

Усім співробітникам "Київпастрансу" запропонують альтернативну роботу, - гендиректор

Якщо співробітник вирішить звільнитися, йому виплатять вихідну допомогу

Усім співробітникам "Київпастрансу", які втратять місце роботи у зв’язку із переходом на автоматизовану систему оплати, буде запропонований альтернативний варіант позиції в компанії. Про це заявив гендиректор "Київпастранс" Дмитро Левченко, повідомляє прес-служба КМДА.

"Сьогодні наголошую вкотре: кожному кондукторові ми впродовж року пропонували і пропонуємо альтернативні й відповідні освітньому й кваліфікаційному рівню позиції в компанії, і не тільки в нашій, а й у суміжних, дотичних до транспортної сфери, прикладом, у "Київтранспарксервіс" та інших. Рік цим питанням у нас фахово опікується підрозділ – Навчально-курсовий комбінат, на який покладено відповідальність за якісну перепідготовку всіх охочих колег освоїти нову професію, наприклад, водія чи контролера", - пояснив Левченко.

Гендиректор додав, якщо людина вирішить звільнитися, то їй виплатять вихідну допомогу згідно із законодавством.

Раніше повідомлялося, що з 1 жовтня у громадському транспорті не буде кондукторів. Із 1 листопада 2019 року громадський транспорт столиці повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду - так звані валідатори.

Оплатити поїздку через валідатори можна буде декількома способами:

Перший - за допомогою одноразового талончика з QR-кодом, продавати які планують в Ibox, встановлених на всіх зупинках, банківських терміналах, кіосках "Союздрук" і Т-кіосках. Його ціна - 8 грн. Використовувати такий талон можна в будь-якому громадському транспорті, крім маршрутних таксі і метро.

Другий вид е-квитка - пластикова картка, яка працює за принципом карт на метро. Чим більше ви будете записувати поїздок на карту, тим дешевше буде виходити одна поїздка.

Ще два доступних способи оплати - банківською картою або "Карткою киянина".

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии