Поиск

Уряд вирішив куди відселяти мешканців так званих хрущовок

Важливо, щоб люди залишалися жити в своїх же районах, до яких вони звикли. Щоб вони продовжували користуватися тією ж соціальною інфраструктурою - Парцхаладзе

В Мінрегіоні запевняють, згідно з новим законопроектом, щодо комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду, людей з “хрущовок” відселятимуть у нове житло у тому ж адміністративному районі.

Про це пише сайт Finance.ua з посиланням на заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та жкг України Лева Парцхаладзе.

“Люди повинні мати змогу користуватися звичною для них соцінфраструктурою — ходити в ту ж саму поліклініку, водити дітей у ту ж саму школу або дитсадок”, – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Проводити реновацію застарілого житла із знесенням старих будинків та будівництвом нових буде вигідно інвесторам у великих містах, в інших населених пунктах місцева влада маэ самостыйно шукати джерела реконструкцыъ старого фонду житла.

“Важливо ще те, що зносити старі будинки і будувати нові можливо і вигідно тільки у великих містах — містах-мільйонниках. Тут вартість житла висока, вона дозволить інвестору зайти в такі проекти. А в невеликих населених пунктах це практично неможливо, там є сенс проводити реконструкцію будівель. І це може бути або міська програма, або державна. У Києві є програма 70/30. Є програма в Мінрегіоні через Фонд енергоефективності, наприклад, — «теплі кредити», — додав він.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии