Поиск

Від початку збройного конфлікту на Донбасі Харківська правозахисна група зафіксувала 4649 випадків зникнення людей по обидва боки лінії розмежування

Міністерство у справах ветеранів України ініціює створення пошукових груп зниклих безвісти громадян на Донбасі.

Про це повідомила міністр у справах ветеранів України Оксана Коляда в Офісі президента під час засідання робочої групи з питань зниклих безвісти на Донбасі та військових і полонених, повідомляє ОП.

Вона зазначила, що вже є команда людей, які готові займатися пошуком зниклих осіб на Донбасі та формуванням списків на обмін.

Скільки людей вважаються зниклими

Відомо, що від початку збройного конфлікту на Донбасі Харківська правозахисна група зафіксувала 4649 випадків зникнення людей по обидва боки лінії розмежування.

За словами керівника організації Євгена Захарова, Харківською правозахисною групою задокументовано та внесено в базу даних 4649 випадків зниклих осіб, з яких 3135 – чоловіки, 645 – жінки, 239 – діти, стать 630 зниклих не визначили за браком інформації.

Більша кількість членів військових формувань зникла під час виконання своїх обов’язків або на полі бою. Було знайдено 3484 особи, тобто доля 1165 зниклих невідома.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии