Поиск

Ураган «Доріан» обійдеться страховикам у $ 25 млрд

Аналітики UBS Group вважають, що ураган «Доріан» буде коштувати страховим компаніям мінімум $ 25 млрд. У разі, якщо він добереться до узбережжя Флориди в найближчі кілька днів, мова піде вже про $ 40 млрд.

Ураган «Доріан», що атакував Багамські острови, обійдеться страховим компаніям мінімум в $ 25 млрд, пише Bloomberg з посиланням на аналітиків швейцарського фінансового холдингу UBS Group AG. При цьому, якщо «Доріан» дістанеться до східного узбережжя Флориди в найближчі декілька днів, він може завдати збитків на суму в $ 40 млрд, вказують експерти.

Якщо прогнози аналітиків виправдаються, «Доріан» стане найбільш «дорогим» для страхової індустрії в категорії природна катастрофа з 2017 року. Минулим ураганом, що завдав збитків на понад $ 25 млрд, став ураган «Марія», йдеться у базі даних Munich Re. Після цього страхова індустрія стикалася з відносно невеликою кількістю природних катастроф, що дозволило найбільшим світовим страховикам накопичити надлишковий капітал на суму $ 30 млрд, повідомляє UBS. Втрати через «Доріан» вдарять по цих накопиченнях і змусять компанії змінити ціни на свої послуги, вказують аналітики.

За останніми даними Національного центру зі спостереження за ураганами США, що сформувався в Атлантичному океані «Доріан« посилився до максимальної п'ятої категорії за шкалою Саффіра - Сімпсона. Він уже завдав значної шкоди в північній частині Багамських островів і забрав життя двох людей. У зв'язку з наближенням урагану про евакуацію населення оголосила влада трьох американських штатів - Джорджії, Південної Кароліни, а також Флориди.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии