Поиск

Укрзалізниця може передати приміські поїзди на баланс місцевих органів влади

Модернізація однієї електрички обходиться у 40 мільйонів гривень, тому в Укрзалізниці розглядають варіант передачі рухомого складу приміських поїздів на баланс місцевих органів влади, які є замовником послуги.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Укрзалізниця може передати приміські поїзди на баланс місцевих органів влади

Укрзалізниця у 2018 році збільшила обсяги капітальних ремонтів із подовженням терміну служби приміських електропоїздів. Компанія вже модернізувала 15 складів – це 72 секції.

Як зазначив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов, найбільші обсяги модернізації електропоїздів за останні 10 років виконані у 2018-му та минулому роках. Зокрема, у 2017-му оновлено 66 секцій.

- Темпи оновлення приміських поїздів безпрецедентні за останні 10 років, але недостатні, щоб повністю забезпечити потреби пасажирів у якісномурухомому складі. Наразі галузь потребує щорічної заміни 20 складів електропоїздів та 15 складів дизель-поїздів, - зазначив він.

За словами Євгена Кравцова, модернізація одного електропоїзда обходиться у понад 40 млн грн, а придбання нового коштує в 10 разів більше. На його думку, Укрзалізниці у цьому питанні необхідна державна підтримка – виділення бюджетних коштів на придбання приміського рухомого складу або передача його на баланс місцевих органів влади, оскільки вони є замовниками послуги. Також Укрзалізниця вже розпочала процес консультацій з місцевими адміністраціями таміжнародними фінансовими організаціями щодо оновлення приміського рухомого складу.

Усі роботи з модернізації електропоїздів здійснено на власних потужностях – Київському електровагоноремонтому заводі.

- Такий вид ремонту дозволив продовжити термін служби приміських електропоїздів на 22 роки. Вони вже обслуговують пасажирів у Київський, Рівненській, Львівській, Одеській, Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях, – зазначивкерівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, з нового року Укрпошта підвищує тарифи.

Комментарии