Поиск

Укрзалізниця: між Клайпедою та Одесою курсуватиме контейнерний поїзд

Білорусь, Литва та Україна запровадили новий етап співробітництва. Тепер меж країнами курсуватиме "контейнерний поїзд".

Керівник АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов

"Укрзалізниця" домовилася з керівництвом залізниць Білорусі та Литви і компаніями Containerships, Intermodal Container Service про запуск нового регулярного контейнерного поїзда, який курсуватиме за маршрутом Клайпеда/Драугисте - Кяна - Словечне - Бровари/Одеса-Порт.

Представники Укрзалізниці повідомили:

Сьогодні, 28 травня, в Одесі сторони підписали угоду про організацію руху поїзда.

Нагадаємо, що він має назву "Containerships train". У його складі будуть транспортуватися великотоннажні контейнери. Від станції формування до станції відправлення він курсуватиме без переробки.

Також повідомляється, що поїзди будуть курсувати щотижня в обох напрямках. На першому етапі контейнерний поїзд курсуватиме призначенням на станцію Бровари.

Керівник АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов сказав:

"Containerships train" - це 21-й контейнерний поїзд, який курсуватиме територією України, і 18-й, який буде здійснювати перевезення на регулярній основі.

Нагадаємо, на початку квітня "Укрзалізниця" впровадила новий регулярний контейнерний поїзд зі станції "Нижньодніпровськ-Вузол" до станції Славкув (Польща). Цей поїзд став 19-м контейнерним поїздом, що курсує на постійній основі територією України (з них вісім - транзитні).

Контейнерні перевезення "Укрзалізниці" в 2018 році становили 334 963 TEU, що на 13% більше обсягу 2017 року. Збільшення відбулося у всіх видах повідомлень: транзитному - на 24%, експортному - на 17%, внутрішньому - на 11% і імпортному - на 8%.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии