Поиск

Укрзалізниця купувала запчастини за завищеними цінами

Посадовців Укрзалізниці підозрюють у тому, що вони організували схему закупівлі стрілочних переводів та запчастин до них за завищеними цінами та спричинили збитків на 93 мільйони гривень.

Укрзалізниця купувала запчастини за завищеними цінами

Про це Соцпортал повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Встановлено, що з метою забезпечення реалізації особистих корисливих інтересів група службових осіб філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» із залученням підконтрольних підприємств-посередників, будучи обізнаними, що ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» є єдиним виробником стрілочної продукції на території України, замість більш економічно доцільної переговорної процедури закупівлі організувала проведення процедур відкритих торгів з закупівлі стрілочних переводів, запасних частин до них та комплектів роздільного скріплення.

За результатами проведених торгів тільки у 2016 році через підконтрольні підприємства здійснено закупівлі зазначеної продукції на залізниці України за заздалегідь завищеними та економічно необґрунтованими цінами, що призвело до спричинення збитків на загальну суму понад 93,2 млн. грн.

15.01.2019 року в кримінальному провадженні повідомлено про підозру 7 осіб у скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

Трьох осіб затримано в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.

Крім цього, досудовим слідством перевіряється причетність до скоєння кримінальних правопорушень народного депутата України.

Нагадаємо, в Укрзалізниці з'явилася нова послуга для пасажирів.

Комментарии