Поиск

Укргідрометцентр попередив автомобілістів про сильний туман

20 листопада вночі в Києві очікується туман (I рівень небезпечності, жовтий), видимість 200-500 метрів.

Укргідрометцентр попередив автомобілістів про сильний туман

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Фахівці рекомендують водіям під час керування автомобілем у тумані дотримуватися наступних порад:

  • знизити швидкість руху;
  • при наявності протитуманних фар увімкнути їх спільно з ближнім світлом;
  • тримати безпечну дистанцію з іншими автомобілями;
  • при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію;
  • уникати різких маневрів на дорозі.

Спочатку інформацію про ремонт доріг, а згодом і дані про відключення електрики у житлових будинках зможуть отримувати мешканці столиці за допомогою мобільного застосунку Kyiv Smart City.

Про ремонт доріг та відключення електрики мешканців Києва попереджатиме мобільний застосунок

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Спочатку такі нотифікації отримуватимуть усі користувачі, а згодом лише ті, кому ця інформація корисна.

Крім того, застосунок Kyiv Smart City нагадує про спливання терміну дії купленого QR-квитка закінчується. А напередодні загальноміських заходів користувачам приходять повідомлення про перекриття доріг і зміну маршрутів громадського транспорту.

Розробники також додали до застосунку розділ «Афіша заходів», до складу якого входит три підрозділи: «Культурні заходи», «Відпочинок», «Освітні заходи».

При ввімкненій геолокації користувачі можуть обирати події за такими параметрами, як час, популярність і місце проведення. А якщо активний киянин хоче помістити в додаток власний захід – він матиме таку можливість. Необхідно лише створити івент на ресурсі kyivmaps, який інтегрований у додаток, і в розділі «Афіша» всі користувачі програми побачать новостворений захід. У 2020 році розвиток додатку продовжиться, - повідомили у пресслужбі КМДА.

За даними КМДА, нині застосунок Kyiv Smart City вже завантажили понад 130 тисяч користувачів.

Для того, щоб помістити місто в смартфон, було створено платформу реєстрів, зокрема, реєстр мешканців, а також впроваджено десятки інформаційних систем. Наразі десятки фахівців створюють технічні рішення для впровадження нових сервісів платформи. Найближчим часом планується надати користувачам можливість записати дитину до дитячого садка, сплатити штраф за паркування, написати онлайн-петицію, зареєструвати улюбленця в реєстрі домашніх тварин, написати звернення до Контактного центру 15-51, проголосувати за проекти Громадського бюджету та розробити сервіс «Активний киянин, – повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

⠀Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии