Поиск

Українцям пообіцяли зниження тарифів і газ власного видобутку

Ціни на газ для населення будуть зменшені двічі одразу після президентських виборів.

Про лідер партії "Батьківщина" і кандидат у президенти України Юлія Тимошенко заявила під час розмови з людьми на ринку в Чернігові.

Юлія Тимошенко пообіцяла одразу після перемоги на виборах президента подати до парламенту закон, яким передбачатиметься:

  • спрямування газу вітчизняного видобутку на потреби людей;
  • встановлення максимального розміру прибутку для тих, хто видобуває газ, – не більше 30%;
  • встановлення чіткого терміну, за який спеціальний орган повинен перерахувати ціну на газ.

Лідер партії «Батьківщина» висловила впевненість, що народні обранці не зможуть не підтримати відновлення справедливості, на яке вже давно чекають громадяни. А наступним кроком після зниження цін буде заборона на зростання тарифів – подібно до того, як це зробила сусідня Румунія, «заморозивши» тарифи до 2022 року.

- По-перше, на потреби людей спрямовується український газ. По-друге, ми передбачаємо, що прибуток для тих, хто видобуває газ, – не більше 30%. Це одразу поставить ціну на місце. По-третє, буде визначений термін, за який спеціальний орган повинен перерахувати ціну. Це першочергові дії, які я планую зробити. Між президентськими та парламентськими виборами – всього півроку. Якщо я як президент цього не зроблю, ви просто не проголосуєте за нас на парламентських виборах. Але я це обов’язково зроблю!, - заявила Юлія Тимошенко.

Також, Юлія Тимошенко зазначила, що нова влада запровадить персоніфіковану пенсійну систему. Вона дозволить щонайменше вдвічі збільшити пенсії переважній більшості громадян і забезпечити тих, хто тяжко працював на державу, гідним життям. Під час зустрічі з працівниками Чернігівського хлібокомбінату, лідер партії «Батьківщина» пояснила, що зараз в Україні діє солідарна пенсійна система, коли власники підприємств або держава перераховують пенсійні внески працюючих, але самі люди не знають, де ці гроші, яка сума накопичена за життя і чи була вона проіндексована. Юлія Тимошенко вважає несправедливим, що громадяни за своє життя сплачують майже втричі більше внесків, ніж вони потім після виходу на пенсію отримують у вигляді пенсійних виплат.

Лідер партії "Батьківщина" підкреслила, що в неї вже готовий покроковий план позитивних перетворень в усіх галузях життям українців – це Новий курс України, розроблений нею разом із потужною командою експертів.

- Тимошенко виступає як єдиний лідер, що має сталу підтримку виборців й продовжує об'єднувати людей навколо себе та своєї програми Новий курс. Саме навколо неї об'єднуються виборці, які не визначились, - написав політолог Сергій Биков на свої сторінці у мережі Facebook.

Також, Тимошенко все більше схиляє на свій бік прагматичних виборців, які прагнуть економічного зростання для себе і країни, а не жебракування на паперті.

За даними найновіших соціологічних досліджень, ЮліяТимошенко впевнено тримає перше місце в електоральному рейтингу кандидатів в президенти. Так, якби вибори президента України відбулися наступної неділі, за лідера «Батьківщини» проголосували б 20,2% (серед тих, хто визначився і візьме участь у виборах). Далі йде Володимир Зеленський - 12,6%. Третє місце ділять між собою Юрій Бойко і Петро Порошенко - по 11,9%. Опитування проводила аналітична група «Соціопрогноз» на замовлення Інституту аналізу та прогнозування з 17 до 26 січня 2019 року.

Комментарии