Поиск

Українців закликають відмовитися від поліетиленових пакетів

Аби захистити навколишнє середовище, активісти закликають українців відмовитися від поліетиленових пакетів і проводять відповідні тематичні акції.

відмовитися від поліетиленових пакетів

Про це повідомляє Соцпортал.

Зокрема, у Львові в якості експерименту проводять екологічну акцію в рамках якої містянам пропонують хоча б на день відмовитися від поліетиленових пакетів.

Так як такі пакети переважно використовують для зберігання різних продуктів, то організатори акції заручилися підтримкою вісьмох місцевих мереж продуктових супермаркетів.

Відвідувачам пропонували пакувати овочі та крупи на розвіс у паперові пакети. Біля входу до кожного магазину продавалися зручні торбинки з тканини, куди можна було скласти усі свої покупки та спокійно донести їх додому.

Для багатьох людей такий цікавий експеримент став відвертою несподіванкою і вони спершу поставилися до нього з пересторогою. Однак, незадоволених не було.

Хоча, для людей все одно було незвично, що у відділах овочів та фруктів не було рулонів з такими звичними кульками.

Зрештою, паперові пакети усім прийшлися до душі, щоправда викликали незначне нарікання з приводу того, що у них не має ручок.

Щоправда, повністю відмовитися від поліетилену у крамницях все одно не вдалося, адже паперові пакети не надто зручні для пакування м’яса та риби. Тож їх і надалі загортали і поліетиленові пакети.

Зрештою, організатори екологічної акції залишилися нею задоволені та планують їй надалі прививати українцям культуру користування паперовими пакетами.

Адже відмова від поліетилену – це в першу чергу збереження екології нашої планети.

Як зазначають фахівці, у часовому вимірі поліетиленовий пакет можна використовувати не довше 30 хвилин. А ось викинутий на смітник такий пакет буде розкладатися цілих 150 років.

Зі іншого боку, за турботу про екологію доведеться заплатити, адже звичайний пластиковий кульок коштує всього лише 3 копійки, а паперовий пакет – 40 копійок.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии