Поиск

​Українці зможуть спілкуватися із держорганами через месенджери

Вдосконалити процес спілкування громадян із співробітниками державних органів планує Кабінет міністрів України. Спілкуватися із чиновниками можна буде через месенджери.

Українці зможуть спілкуватися із держорганами через месенджери

Таке нововведення анонсував міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Плануємо запустити можливість спілкуватися з держорганами через месенджери. Через ті самі месенджери, якими ви користуєтесь щодня в своєму смартфоні (також будуть веб-версії, якщо немає смартфона або просто зручніше з комп'ютера), - написав Дубілет у через месенджери Facebook.

За словами Дмитра Дубілета, серед переваг такого нововведення – зниження вартіості одного контакту для бюджету. Крім того, це дозволить покращити якість надання послуг.

Ми запускаємо пілот, який дозволить держслужбовцям відповідати на запити громадян в месенджерах з віддалених робочих місць. Це дозволить організовувати робочі місця для держслужбовців не тільки в Києві, а й в регіонах. Причому ми хочемо зробити акцент на ті регіони, де найскладніше знайти роботу. Наприклад, це буде один з варіантів працевлаштування для тих держслужбовців, які потрапили під нашу масову оптимізацію, - написав Дубілет.

Нині вже запущено перші чат-консультації для Міністерства соцполітики. Всі основні напрямки обіцяють охопити вже найближчими місяцями.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии