Поиск

Більшість продуктів, що споживаються в нашій державі, а це близько 90% — українського виробництва.

Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час щорічного спеціалізованого аграрного форуму з переробки продуктів рослинництва та тваринництва "AgroPro", передає Соцпортал з посиланням на Інфоіндустрія.

Водночас українська продукція завойовує позиції й на зовнішніх ринках. Минулого року експорт продукції харчової промисловості досягнув позначки 9,1 млрд дол. США або більше половини нашого аграрного експорту.

- На сьогодні вже 426 підприємств впровадили систему управління безпечністю харчових продуктів HACCP, а за два роки запровадити цю систему мають всі українські виробники харчової продукції, — зазначила Ковальова.

Також заступник міністра акцентувала увагу на державних програмах підтримки, якими можуть скористатися сільськогосподарські виробники. Зокрема, за бюджетною програмою "Державна підтримка галузі тваринництва" виробники можуть здешевити будівництво або реконструкцію підприємств з переробки сільськогосподарської продукції, шляхом часткового відшкодування залучених банківських кредитів на зазначені цілі або вартості введених в дію об’єктів.

Нагадаємо, в Україні стали дорожчати груші.

Комментарии