Поиск

Українці оберуть найкращого блогера України

Новинний сайт «Факти ICTV» втретє запустив унікальний проект «Топ-100 блогерів України 2017», у якому українці голосуватимуть за найкращих інтернет-авторів. У рейтингу обиратимуть двох переможців – найкращого автора у категорії «Топ-100 блогерів» і найкращого у «Народному виборі».

Для формування списку авторів-претендентів цьогоріч Топ-блогерам 2016 – учасникам минулорічного рейтингу – було запропоновано визначити по десятці своїх фаворитів. «Факти ICTV» опитали 100 осіб та отримали понад 600 імен, з яких і сформували «Топ-100 блогерів 2017». До рейтингу увійшли блогери, яких згадували 2 і більше разів. Інші автори автоматично увійшли до «Народного вибору», також у цій категорії користувачі можуть самі запропонувати блогера – зробити це можна за посиланням на сайті.

– Ми уже склали рейтинг зі 100 найпопулярніших блогерів України. Перед вами – не вибір редакції «Факти ICTV». Топ-100 2017 року сформовано виключно на основі опитування блогерів, що потрапили до минулорічного рейтингу, – коментує головний редактор сайту «Факти ICTV» Ростислав Буняк. – Рейтинг-2017 динамічніший за попередній. Українці мають обрати найкращого блогера країни за 2 місяці, тоді як у 2016-му голосування тривало з квітня по грудень. Впевнений, фінальний результат рейтингу «Фактів», в купі з голосуванням у категорії «Народний вибір», дасть змогу українцям зрозуміти хто є хто в українській блогосфері. Слоган проекту цього року – «Битва за трон». Ми обираємо кращого з кращих, тож боротьба буде запеклою.

Голосування триватиме протягом двох місяців – з 1 жовтня по 30 листопада 2017 року. Із правилами голосування можна ознайомитисьна сайті проекту.

Комментарии