Поиск

Попри те, що ціна на огірки в магазинах поступового знижується, українці все одно не поспішають їх купувати у значних обсягах.

Українці не хочуть купувати огірки

Про це повідомляє Українська плодоовочева асоціація, передає Соцпортал.

Українські роздрібні мережі все частіше відмовляються від закупівлі крупних партій огірків, обґрунтовуючи своє рішення доволі невисоким попитом на цю продукцію з боку кінцевих споживачів. Більш того, темпи збуту огірків гуртовим компаніям також помітно вповільнилися.

В той же час пропозиція огірків на українському ринку продовжує поступово зростати, адже виборки в місцевих комбінатах збільшуються в тому числі за рахунок встановлення відносно теплої погоди на більшості території країни.

Всі ці фактори вже мають негативний вплив на ціноутворення в даному сегменті. Зокрема, якщо ще тиждень тому ціни на огірки в Україні не опускалися нижче 57 грн/кг ($2,12/кг), то вже сьогодні продавці пропонують огірки від 50 і до 59 грн/кг ($1,86-2,19/кг) в залежності від сорту, а продукцію невисокої якості, термін реалізації якої дещо обмежений, вони взагалі ладні відвантажувати від 45 грн/кг ($1,67/кг).

Відзначається, що, попри негативний ціновий тренд, наразі огірки на українському ринку коштують майже вдвічі дорожче, ніж наприкінці березня 2018 році.

Нагадаємо:

Комментарии