Українського авіаперевізника можуть позбавити права на польоти

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Українського авіаперевізника можуть позбавити права на польоти
13:44, 21.07.17

Державіаслужба може призупинити сертифікат українського авіаперевізника «Анда Ейр» через невідповідність вимогам Повітряного кодексу.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформацію регулятора, де вказано, що рішення ухвалили 20 липня на засіданні постійно діючої сертифікаційної комісії Державіаслужби.

Так, відповідно до Повітряного кодексу України, авіакомпанія має забезпечити експлуатацію мінімум двох повітряних суден. У сертифікаті «Анда Ейр» наразі знаходиться тільки одне повітряне судно.

Авіаперевізник 13 липня вже був попереджений про необхідність унесення до сертифікату другого повітряного судна до 21 липня. «З огляду на значну кількість пасажирів, які планують скористатися послугами авіаперевізника протягом вихідних (22-23 липня), комісія ухвалила рішення продовжити термін усунення невідповідностей до 25 липня», — ідеться у прес-релізі регулятора.

Авіакомпанія «Анда Ейр» зареєстрована в Києві в кінці 2015 року. Її засновниками виступили екс-глава авіакомпанії «Дарт» Сергій Шаменко і Георгій Аванесов. Шаменко виступає також керівником компанії. Статутний капітал компанії, згідно з реєстром, склав 50 тисяч гривень.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо, скільки ввезли авто з іноземною реєстрацією в Україні

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости