Поиск

Українським вчителям підвищать зарплату: відомо коли і на скільки

Вчителі будуть отримувати більше, але не набагато

З початком нового навчального року українські вчителі, завдяки Кабінету міністрів і народних депутатів восьмого скликання, отримають трохи збільшену зарплату.

Співробітники сфери освіти, яким не підвищили посадові оклади в минулому році, з вересня отримуватимуть збільшену на 10% заробітну плату. Про це йдеться у відповідній постанові «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» кабінету міністрів, повідомляє LigaZakon.

Відзначається, що підвищений оклад отримають працівники дошкільних, позашкільних і професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, чия праця яких оплачується не з освітньої субвенції з державного бюджету.

Згідно з документом, дана постанова буде реалізовано за рахунок уже затвердженого фонду зарплати без компенсацій місцевим бюджетам.

Нагадаємо, раніше, тоді ще кандидат в президенти Володимир Зеленський обговорював плани підвищення рівня зарплат для працівників сфери освіти до рівня 4 тисяч доларів за рахунок конфіскації коштів у корупціонерів.

Нагадаємо також, що міністр освіти і науки Лілія Гриневич зазначила, що вчитель, який працює в школі, не може бути репетитором. Вона вважає ганебним явищем те, що вчитель не дає належної інформації на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. За словами Гриневич, школа може надавати таку платну освітню послугу як індивідуальне навчання з дітьми. Вона вважається легальною і враховується як урок.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

У ЗНО-2021 з'явиться четвертий обов'язковий предмет

Комментарии